O Nas

Posesja-Bis. Profesjonalizm, rzetelność, zaufanie

Nasza firma mieści się u podnóży Karkonoszy w Jeleniej Górze. Przedsiębiorstwo, którego zadaniem jest profesjonalna wycena nieruchomości dla Klientów indywidualnych oraz firm, prowadzone jest przez Roberta Karlickiego. Od 1991 roku świadczymy unikalnej jakości usługi w zakresie wycen nieruchomości.

Kluczowe zagadnienie – pasja i doświadczenie

Nasze doświadczenie jest rzeczą niekwestionowalnie najważniejszą, która ma konkretny wpływ na jakość naszych usług, podejście do wytyczonych zadań, a także na konstruktywność we współpracy z Klientami, którzy od firmy naszego rodzaju wymagają czegoś więcej, niż tylko standardu.

Solidna firma branży nieruchomości

Jesteśmy ludźmi skupionymi na realizacji własnych ambicji poprzez realizację zleceń obejmujących wyceny domów i mieszkań, a także przedsiębiorstw, firm i ubezpieczeń majątkowych. W naszej branży brak profesjonalizmu oraz rzetelności skutkuje regresem i w konsekwencji zakończeniem przygody w nieruchomościach. 25 lat istnienia na lokalnym rynku branżowych usług zobowiązuje nas do świadczenia usług bezsprzecznie najwyższej jakości.

1

 

 

2